Bohemia Paper
Bohemia Paper  Přihlásit
(0)                     EUR   USD
     

 

   
 

Certifikáty a diplomy
Úspěch či vítězství si zaslouží zviditelnit na osobitých tiskovinách, které budou navždy připomínat vzácný okamžik. Certifikáty, diplomy či pamětní listy mají nést punc výjimečnosti a profesionality. Toho u nás snadno docílíte díky použití ručního papíru, tradičních tiskových technik, kaligrafie či voskové pečeti. Navíc už při přípravě návrhu berou naši designéři v potaz charakter instituce, která certifikát či diplom uděluje. Pro dokonalý výsledek tiskoviny zajistíme také její zarámování, stačí nám jenom napsat na obchod@bohemiapaper.cz.  

Ex libris

Výroba vlastního ex libris nadchne nejednoho milovníka klasických knih. Zatímco ve středověku symbolizovala značka společenský status majitele knihy, dnes spíš podtrhuje jeho osobnost. S vytvořením a tiskem ex libris vám rádi pomůžeme, ozvěte se na obchod@bohemiapaper.cz.

Dárkové poukazy

Narozeniny či Vánoce patří mezi radostné chvíle, kdy smích a dobrou náladu doplňuje šustění papíru při rozbalování dárků. Některé pozornosti jenom těžko zabalíte, můžete je ale snadno nahradit originálním dárkovým poukazem. Na přání vám zhotovíme poukazy, které můžete doplnit vtipným či seriózním textem. Stačí nám jenom napsat na obchod@bohemiapaper.cz a originální dárkový poukaz může být váš.


BOHEMIA PAPER S.R.O. • PALÁC KINSKÝCH • STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ 12 • PRAHA 1 E-MAIL: OBCHOD@BOHEMIAPAPER.CZ  
MOBIL: 775 150 466
TELEFON: 266 712 566 OTEVÍRACÍ DOBA: PRACOVNÍ DNY 10-18 HODIN SOBOTA, NEDĚLE 11-18 HODIN