Bohemia Paper
Bohemia Paper  Přihlásit
(0)                     EUR   USD
     

 

   
 
 
   

    

     Mozart a Praha: Představujeme novou kolekci motivů M. Podwala


(22.10.18) Ve spolupráci s Markem Podwalem jsme pro Vás připravili kolekci devíti motivů inspirovanou převažně Mozartem ve spojení s Prahou. Svěží design s kapkou vtipu a precizní knihtisk vyústily v nádherný výsledek. Mark Podwal je americký umělec, spisovatel, lékař a publicista.


     

    

     Bohemia Paper se představí na Svatebním veletrhu v Praze


(17.1.18) Kolekci svatebních oznámení a další tiskoviny pro vášvýznamný den si budete moci prohlédnout koncem ledna na Svatebním veletrhuv pražském hotelu Diplomat. Budeme se na vás těšit v pátek 26.1. od15-00 do 19-30 a v sobotu 27.1. od 10-00 do 16-00. Více informací oveletrhu zde.


       
       
     

     Vánoční spolupráce se Zátiší Group a Moserem


(10.1.18) Koncem loňského roku jsme pro naše dlouholetépartnery připravili speciální tiskoviny. Světoznámá sklárna Moser přála hezkéVánoce naší novoročenkou tištěnou zlatým hlubotiskem. Pro společnost Zátiší Group jsme vytisklidárkové vouchery knihtiskem, které měly přebal z černého matného papíru aelegantní stuhu.

       
       
           Otevírací doba obchodu během vánočních svátků
Poslední nákupy v letošním roce si můžete v našem obchodě užít:
22.12. od 10-00 do 16-30; 23.12. od 10-00 do 14-00; 27. – 30.12. od 11-00 do 18-00;
24. – 26.12. zavřeno; 31.12. – 3.1. zavřeno.
       
       
            Bohemia Paper na vánočních trzích
Dekorativní balicí papír, vánoční dárkové karty nebo naše novoročenky si budete moci 9. prosince zakoupit na vánočním trhu IWAP. Osmý ročník dobročinné akce se bude konat v hotelu International Prague. První adventní víkend se Bohemia Paper prezentovala také na charitativním trhu ve Velkopřevorském paláci v Praze.   
       
       
           Vydali jsme nový vánoční katalog

Inspiraci na originální vánoční přání, novoročenky či exkluzivní dárky můžete najít v našem novém vánočním katalogu. Na třiceti stránkách se dozvíte, jak udělat dojem originálním blahopřáním, nebo jak potěšit personifikovaným dárkem. Nechybí ani část zaměřena na detail v podobě luxusního balícího papíru a nevšedních jmenovek. Katalog si můžete prohlédnout zde.
       
       
         Reportáž o Bohemia Paper v německé ARD
Reportáž o kráse ručního papíru a poctivém tiskařském řemesle natáčela v září německá stanice ARD s Adamem, Řehákem, ředitelem Bohemia Paper. Kromě prostorů prodejny v centru Prahy navštívili novináři také manufakturu v Bříze, kde mohli přímo sledovat práci tiskařských mistrů. O výjimečnosti Bohemia Paper se ARD dozvěděla z článku v deníku Právo. Na reportáž se můžete podívat zde
       
 
     
 
          Nové ručně dělané zápisníky už od listopadu
Novinkou, která odstartuje první kolekci našich moderních tiskovin, budou ručně šité zápisníky. Momentálně připravujeme první návrhy, a to ve spolupráci s designéry ze společnosti Lift Off, která vyrábí modulární batohy Naut. Nové zápisníky uvedeme na trh v listopadu, abychom vás mohli potěšit ještě před Vánocemi.
       
       
           Bohemia Paper nově na Facebooku a Instagramu
Víc informací či fotografií ze zákulisí naší manufaktury najdete na nových profilech Bohemia Paper na Facebooku a Instragramu. Díky sociálním médiím bychom chtěli být k vám, našim zákazníkům a obchodním partnerům, ještě blíž. Sledujte naše profily a jako první se dozvíte, co pro vás připravujeme.
       
       
            Adam Řehák v podcastu Forbes 30 pod 30
Začátkem srpna byl ředitel Bohemia Paper hostem speciálního podcastu 30 pod 30 časopisu Forbes. Skupinu třiceti úspěšných lidí pod 30 let vybírala česká verze magazínu už čtvrtým rokem. Letos se na seznamu objevil také Adam Řehák, a to společně například s novinářem Filipem Horkým či hercem Vojtou Kotkem. Podcast o Bohemia Paper, ale také o životě mladého podnikatele si můžete poslechnout zde.

     
       
           Tiskoviny od Bohemia Paper na galavečeři nadace Havlových
Dlouhodobá spolupráce s nadací Vize 97 vyvrcholila v letošním roce přípravou tiskovin na charitativní galavečeři v rámci oslav 20. výročí vzniku nadace. Hosté akce si tam mohli přečíst pozvánky, jmenovky či slavnostní menu na našem kvalitním papíře. Kulturního večera v Pražské křižovatce se účastnili také Řehákovi.


BOHEMIA PAPER S.R.O. • PALÁC KINSKÝCH • STAROMĚSTSKÉ NÁMĚSTÍ 12 • PRAHA 1 E-MAIL: OBCHOD@BOHEMIAPAPER.CZ  
MOBIL: 775 150 466
TELEFON: 266 712 566 OTEVÍRACÍ DOBA: PRACOVNÍ DNY 10-18 HODIN SOBOTA, NEDĚLE 11-18 HODIN